емблема
Національна академія наук України
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
Лабораторія Радіаційних досліджень і охорони навколишнього середовища
Хімічні аналізи

Група хімічних методів аналізу Лабораторії РДіОНС здійснює хімічний контроль об'єктів навколишнього середовища в ННЦ ХФТІ:

Аналізи проводяться в спеціалізованій хімічній лабораторії з використанням тільки сертифікованих приладів і методів аналізу, затверджених стандартами України.


Ми проводимо аналіз і даємо висновок за вмістом:

В стічних водах:


В атмосферному повітрі та повітрі робочої зони:


Співробітники хімічної лабораторії також ведуть науково-дослідну діяльність: проводять розробку нових методик, беруть участь в роботі конференцій, приймають участь в міжлабораторних випробуваннях, підтверджуючи і вдосконалюючи рівень своєї підготовки. Окрема увага приділяється науковим дослідженням якості питної води та вмісту рухомих форм важких металів в грунтах.

Наша лабораторія оснащена усім необхідним обладнанням (аналізатор рідини «Флюорат-02», фотоколориметри, муфельні печі, рН-метри, ваги, сушильні шафи, дистилятор, переносні і стаціонарні багатоканальні аспіратори тощо).


Ми є єдиною лабораторією в Україні, яка володіє відпрацьованою, сертифікованою методикою визначення вмісту берилію в об'єктах зовнішнього навколишнього середовища і біосредах.


сертифікат

Ми знаходимось:
61108 Україна, м. Харків,
вул. Академічна, 1
тел. (057) 335-63-45
моб. (067) 995-04-95
ННЦ ХФТІ
2021 Лабораторія РДіОНС